O Unii center‎ > ‎Aktuality‎ > ‎

Projekt Unie center NEpodpořen MPSV (aktualizace)

přidáno: 28. 5. 2012 21:48, autor: Kancelář Unie center pro rodinu a komunitu   [ aktualizováno 20. 7. 2012 5:03 ]
V květnu jsme byli informováni (inforamce zveřejněna i na na stránkách MPSV týkajících se dotačního řízení pro rok 2012), že náš projekt Začínáme a končíme rodinou získal pro rok 2012 finanční podporu.

Zveřejnili jsme následující text:
V rámci dotačního řízení předložila UC projekt Začínáme a končíme rodinou. Ačkoliv naše organizace nemohla splnit jednu z formálních podmínek (registrace stanov organizace 1 rok před uzávěrkou podávání žádostí), podporu aktivitám UC na doporučení dotační komise schválil ministr práce a sociálních věcí v rámci námitkového řízení.
Vedení Unie center vyjadřuje vděk za umožnění realizace aktivit, které se soustřěďují především na práci s ohroženou rodinou. Po nezbytných úpravách UC zveřejní plán projektu a jednotlivých aktivit pro členská centra, která se budou na řešení jednotlivých úkolů podílet.

Bohužel ministerstvo svůj názor nakonec přehodnotilo a s odvoláním na nedostatečnou délku trvání právní subjektivity Unie projekt nepodpořilo.
Unie center nicméně hodlá realizovat záměry projektu, byť v částečném rozsahu, aby příští rok bylo možné o dotaci žádat nejen coby způsobilý, ale i zkušený a připravený žadatel s jasnou vizí.

Comments