Lektoři Manažerské akademie Unie center

Jitka Rozhonová (komunikace a sebeřízení, personální řízení)

Více než 15 let se v roli lektora-konzultanta zaměřuje především na dosažení shody v komunikaci a manažerské dovednosti. V současné době se také věnuje psychoanalytickému koučování a individuální terapii. Je absolventkou výcviku v psychoanalytické skupinové psychoterapii.

Pavel Štáfek (informační technologie, projektové řízení)

Lektor společnost GOPAS, specialista na tvorbu webových stránek, databází a grafického software s dlouholetou zkušeností z neziskového sektoru. Má zkušenosti s projektovým řízením a působil také jako hodnotitel ESF projektů.

Eva Růtová (personální řízení, komunikace)

Oblasti vedení lidí (personální řízení, rozvoj,péče a podpora) se věnuje od roku 2006. Má dlouholetou zkušenost s vedením týmů v neziskových organizacích a jako lektorka působí i v rodinných centrech: zaměřuje na osobní a kariérový rozvoj a nastavování strategií a procesů pro vedení lidí. V současné době se věnuje také individuální psychoterapii, kariérovému poradenství a poradenství v oblasti pracovních vztahů. Je absolventkou výcviku v psychoanalytické psychoterapii, vystudovala andragogiku a personální řízení. 

Nikola Křístek (informační technologie, projektové řízení)

Radní Unie center pro rodinu a komunitu. Má dlouholetou zkušenost s řízením projektů v neziskovém sektoru (AISIS, o.s., Unie center pro rodinu a komunitu), korporátním (Expertis Praha, Danone, Nutricia) i státním (Úřad vlády ČR). Specializuje se na řízení znalostí v organizacích a budování produktového portfolia. Aktuálně se věnuje evaluacím projektů. 

Jana Leitnerová (online marketing)

Připravovala komunikační strategie a obsah pro známé brandy jako například Jägermeister, Möbelix, Pivovary Staropramen, Raiffeisenbank a další. Pomáhala s rozjezdem komunikace na sociálních sítích Straně zelených před volbami v roce 2014 a vedla komunikaci pro eventy jako Špilberk Food Festival, Marketing Festival nebo Vltava Run. Aktuálně je součástí týmu Hate Free Culture při Úřadu vlády ČR.

Alžběta Polzová (PR)

Má zkušenosti s PR pro národní vzdělávací projekty i korporátní klientelu. Pracovala jako redaktorka, tisková mluvčí a nyní se věnuje konzultační praxi ve společnosti Innovation Footprint (profesní životopis zde).

Ivo Jupa (společenská odpovědnost firem)

Podílel se na řadě sociálních inovací, ve kterých propojoval korporátní, neziskový a státní sektor. Je autorem myšlenky dárcovských SMS, spolutvůrcem Národního standardu kvalifikací, konzultantem strategií společenské odpovědnosti nadnárodních firem i malých neziskových organizací.

Magdalena Čevelová (Produktový marketing)

Vystudovala psychologii a marketing a ve své práci spojuje obojí dohromady. Pracuje pro firmy, volnonožce i neziskovky. Zejména takové, kteří podnikají srdcem, věří na intuici a své podnikání vnímají jako součást života a osobního rozvoje. Její kurzy a konzultace pomáhají utřídit si myšlenky, vidět situaci jinak, správně se rozhodnout a znovu získat energii a chuť podnikat (více o lektorce zde).

Máte tip na dobrého lektora? (finanční řízení, fundraising)

Máte tip na dobrého a osvědčeného lektora pro tato témata? Podělte se s námi na akademie@uniecenter.cz. Hledáme lektory s praxí, která se co nejvíce dotýká problematiky center pro rodinu a komunitu.

Kalendář manažerské akademie