Lektoři Manažerské akademie Unie center

Lektorské zajištění Manažerské akademie

Jitka Rozhonová (komunikace a sebeřízení, personální řízení)

Více než 15 let se v roli lektora-konzultanta zaměřuje především na dosažení shody v komunikaci a manažerské dovednosti. V současné době se také věnuje psychoanalytickému koučování a individuální terapii. Je absolventkou výcviku v psychoanalytické skupinové psychoterapii.

Pavel Štáfek (informační technologie, projektové řízení)

Lektor společnost GOPAS, specialista na tvorbu webových stránek, databází a grafického software s dlouholetou zkušeností z neziskového sektoru. Má zkušenosti s projektovým řízením a působil také jako hodnotitel ESF projektů.

Eva Růtová (personální řízení, komunikace)

Oblasti vedení lidí (personální řízení, rozvoj,péče a podpora) se věnuje od roku 2006. Má dlouholetou zkušenost s vedením týmů v neziskových organizacích a jako lektorka působí i v rodinných centrech: zaměřuje na osobní a kariérový rozvoj a nastavování strategií a procesů pro vedení lidí. V současné době se věnuje také individuální psychoterapii, kariérovému poradenství a poradenství v oblasti pracovních vztahů. Je absolventkou výcviku v psychoanalytické psychoterapii, vystudovala andragogiku a personální řízení. 

Nikola Křístek (informační technologie, projektové řízení)

Radní Unie center pro rodinu a komunitu. Má dlouholetou zkušenost s řízením projektů v neziskovém sektoru (AISIS, o.s., Unie center pro rodinu a komunitu), korporátním (Expertis Praha, Danone, Nutricia) i státním (Úřad vlády ČR). Specializuje se na řízení znalostí v organizacích a budování produktového portfolia. Aktuálně se věnuje evaluacím projektů. 

Jana Leitnerová (marketing)

Připravovala komunikační strategie a obsah pro známé brandy jako například Jägermeister, Möbelix, Pivovary Staropramen, Raiffeisenbank a další. Pomáhala s rozjezdem komunikace na sociálních sítích Straně zelených před volbami v roce 2014 a vedla komunikaci pro eventy jako Špilberk Food Festival, Marketing Festival nebo Vltava Run. Aktuálně je součástí týmu Hate Free Culture při Úřadu vlády ČR.

Máte tip na dobrého lektora? (finanční řízení, fundraising)

Máte tip na dobrého a osvědčeného lektora pro tato témata? Podělte se s námi na akademie@uniecenter.cz. Hledáme lektory s praxí, která se co nejvíce dotýká problematiky center pro rodinu a komunitu.